Home
Vitajte v našom e-shope, v ktorom vám ponúkame ručne vyrábané výrobky s dubníckym opálom.
Ak ste tu prvýkrát, prečítajte si postup objednávania.
Dubnícke opály
Dubnícke opály brúsené a vzorky hornín s časťou žiliek drahého opálu. Popis a cena pri každej položke. Ospravedlňujeme sa za nie veľmi kvalitné fotky. Celkovo drahý opál sa ťažko fotí, aby na fotke nezvyrazňoval určité farby ktoré v skutočnosťi nie sú až také intenzívne. Snažili sme sa to opísať v popise.
Prívesky
Prívesky - bižutérne komponenty pozlátené (žltý kov) a postriebrené (biely kov), kosť, koža, drôty nerez a chirurgická oceľ. Kamienky rôzne druhy dubníckeho opálu ( mliečny opál, sklený opál, hyalit, drahý opál s horninou a opálová matka). Stručný popis pri každom výrobku.
Náhrdelníky
Náhrdelníky z remienkov rôznej farby, retiazkové a drôtikové s príveskami rôznych druhov dubníckeho opálu, opálovej matky. Stručný popis pri každom výrobku.
Náušnice
Náušnice z bižutérnych komponentov pozlátené, postriebrené, z Cu drôtu. Kamienky rôzne druhy dubníckeho opálu. Stručný popis pri každom výrobku.
Prstene
Prstienky z pozláteného, postriebreného a chirurgického drôtu, bižutérnych komponentov s kamienkami dubníckeho opálu. Stručný popis pri každom prstienku.
Náramky
Náramky-kožené, drôtené, kamienky rôzne druhy dubníckeho opálu. Popis pri každom výrobku.
Súpravy - sety
Rôzne súpravy náušnice, prívesky, náramky, náhrdelníky, prstienky s rôznymi druhmi dubníckeho opálu. Stručný popis pri každej súprave.
Bižutéria z medeného drôtu
Rôzna bižutéria z medeného drôtu, s kamienkami dubníckeho opálu a opálovej matky. Stručný popis pri každom výrobku.
Keramika
Minikeramika, džbánky, hrnčeky, vázičky, svietniky, košíky naplnené drobnými úlomkami dubníckeho obecného opálu a opálovej matky. Pri objednávke dá sa vybrať tvar minikeramiky z obrázku 001. Vhodný a lacný darček ako pamiatka z dubníckych opálových baní zo Slovenska.
Ostatný tovar
Iný ponúkaný tovar s tematikou "Opálové bane na Dubníku" Slovensko (pohľadnice, knihy).
Tovar zo zahraničia
Ponúkame aj výrobky zo zahraničia, prstienky, prívesky popis pri každom výrobku.
Vyhľadávanie
momentálne je prázdny
Uvedené ceny sú s DPH